O restauracji

Jesteśmy jedną z niewielu restauracji, która jest połączeniem niepowtarzalnych smaków kulinarnych z charakterem artystycznego miejsca. Profesja właściciela, który jest artystą - rzeźbiarzem zdecydowanie zdominowała i wpłynęła na charakter restauracji!

Jako pracownia chcielibyśmy kreować i odkrywać przed Państwem tajniki sztuki, które przenikać się będą z wyjątkowym smakiem naszych potraw.

Nasza kuchnia przywiązuje dużą wagę do produktów sezonowych. Współpracujemy z małymi lokalnymi gospodarstwami i przedsiębiorstwami, od których pozyskujemy produkty najwyższej jakości.
Tworzymy zdrowe i smaczne dania, które dla każdego gościa są przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia. Jesteśmy zdecydowanie restauracją "slow food", która oprócz smaku potrawy przywiązuje szczególną uwagę do jej wyglądu i sposobu podania!

Restauracja jest również miejscem, w którego przestrzeni odbywają się różne wydarzenia artystyczne, począwszy od wernisaży, spotkań z ludźmi kultury po koncerty artystyczne!

Pragniemy, aby nasi Goście wyszli pełni doznań i chętnie do nas wracali. Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Kontakt

Zapraszamy do Pracowni Smaku "Orso". Jest to miejsce, gdzie sztuka kulinarna przenika się ze sztuką plastyczną tworząc niepowtarzalny klimat.

Kapelanów Wojskowych 15A, Knurów
Knurów

restauracja: 720 810 671

manager: 694 569 222

orso@orso.dt.pl