Restauracja

Jesteśmy jedną z niewielu restauracji, która jest połączeniem niepowtarzalnych smaków kulinarnych z charakterem artystycznego miejsca.

Nasza kuchnia zwraca dużą uwagę do produktów sezonowych. Współpracujemy z małymi lokalnymi gospodarstwami i przedsiębiorstwami, od których pozyskujemy produkty najwyższej jakości.

Wracamy do korzeni polskiej kuchni i pokazujemy ją w nowej odsłonie! W naszym menu odnajdziesz mnóstwo rzemieślniczych, domowych smaków takich jak frytki, lody, makarony, ciasta! Nie idziemy na skróty, dbamy o ty, aby nasi Goście mieli przyjemność z każdej chwili spędzanej z nami doceniając zaufanie jakim nas obdarzają!

Tworzymy zdrowe i smaczne dania, które dla każdego gościa są przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia. Jesteśmy zdecydowanie restauracją "slow food", która oprócz smaku potrawy przywiązuje szczególną uwagę do jej wyglądu i sposobu podania!

Nasz lokal jest zawsze otwarty, niezależnie od ilości i rodzaju przyjęć. Na terenie restauracji mimo trwających imprez okolicznościowych zawsze jest miejsce, gdzie można się posilić i napić. Dzięki temu nasi Goście chętnie do nas wracają!

Restauracja jest również miejscem, w którego przestrzeni odbywają się różne wydarzenia artystyczne, począwszy od wernisaży, spotkań z ludźmi kultury po koncerty artystyczne!

Pragniemy, aby nasi Goście wyszli pełni doznań i chętnie do nas wracali. Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Kontakt

Zapraszamy do Pracowni Smaku "Orso". Jest to miejsce, gdzie sztuka kulinarna przenika się ze sztuką plastyczną tworząc niepowtarzalny klimat.

Kapelanów Wojskowych 15A, Knurów
Knurów

restauracja: 720 810 671

manager: 694 569 222

orso@orso.dt.pl