Skip to content Skip to footer

Delikatesy ORSO

Zabierz smak ORSO do domu! Uwaga, nie działamy jak tradycyjny sklep internetowy! Pracę nad zamówionymi przez Ciebie produktami rozpoczynamy w momencie złożenia zamówienia. Większość naszych towarów planowana jest do sprzedaży w piątki oraz soboty (zwłaszcza sery). Gdybyś chciał skosztować naszych specjałów, zapraszamy Cię do naszej restauracji, gdyż wyroby sklepu mają swoje odzwierciedlenie w naszej karcie menu.

delikatesy1
delikatesy2

Sery BIO

Sery  BIO pochodzą prosto z małego rodzinnego gospodarstwa. Krowy karmione są wyłącznie  naturalnymi paszami, a wiosną, latem oraz jesienią wypasane są na łąkach obfitujących w soczystą trawę.

 

Półtwardy ser podpuszkowy, dojrzewający z pełnego mleka krowiego. Wykończony smakiem kozieradki, która  nadaje mu wyjątkowy, orzechowy posmak.  Kozieradka znana jest od wieków i ceniona za pozotywny wpływ na nasz układ pokarmowy.

Alergeny: laktoza mleka krowiego.

Półtwardy ser podpuszkowy, dojrzewający z pełnego mleka krowiego. Wykończony smakiem czarnuszki. Po przekrojeniu widać, że ma właściwą sobie kremową barwę, której odcień ulega zmianie w wyniku leżakowania. Ser ma wyrazisty smak czarnuszki, która ma działanie przeciwzaplne, antynowotworowe.

Alegreny: laktoza mleka krowiego

Półtwardy ser podpuszkowy, dojrzewający z pełnego mleka krowiego. Wykończony smakiem papryki i delikatnego czosnku niedźwiedziego , którego liście mają podobne działanie do bulw znanego czosnku pospolitego.

Alegreny: laktoza mleka krowiego

Półtwardy ser podpuszkowy, dojrzewający z pełnego mleka krowiego wykończony smakiem dymu bukowego, który nadaje mu specyficzny smak, aromat oraz niepowtarzalny kolor.

Alergeny: laktoza mleka krowiego

SWOJSKIE WĘDLINY – BIO

Co charakteryzuje nasze wędliny? Ciężka praca, którą rozpoczynamy już przy wyborze produktu.  Czyli najwyższej jakości, świeże mięsa wieprzowe i wołowe z lokalnych masarni przyprawiane jedynie naturalnymi przyprawami i doniczkowanymi ziołami pochodzącymi
z dobrego gospodarstwa. Poddawane tradycyjnemu wędzeniu i pieczeniu, a także dbałość o tradycyję i recepturę.

 

wędzona, surowa

 

wędzony, parzony

 

wędzony, parzony

 

Szukasz stolika?

Potrzebujesz stolika na przyjęcie firmowe, rodzinne lub romantyczną kolację?

ZADZWOŃ DO NAS

ZAMÓW NASZE DELIKATESY